Autoserviss | Pakalpojumi
15939
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15939,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pakalpojumi

Virsbūves ģeometrijas atjaunošana

Automašīnu virsbūvju ģeometrijas atjaunošana tiek viekta uz firmas EPA Ltd. Ģeometirjas stenda, kas aprīkots ar lineāliem. Lai noteiktu precīzus automašīnas virsbūves pirmsavārijas izmērus, tiek izmantota datorizēta programma. Jaunās detaļas tiek gan metinātas, gan līmētas. Metināšana tiek veikta divos veidos punktveida kontaktmetinašāna un metināšana ar pusautomātisko metināšanas iekārtu. Līmēšana ir tehnoloģiski jauns process, kuru rūpnieciski izmanto Opel, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota utt.. Līmēšanas laikā metāls netiek karsēts un līme pilda gan antikorozijas gan hermetizācijas funkcijas. Līmēšanai tiek izmantoti firmas 3M materiāli.
Pēc metināšanas šuves tiek noalvotas, lai līdz minimumam novērstu korozijas veidošanos, kā arī garantē kvalitatīvaku remontdarbu izpildi. Pēc detaļu nomaiņas vai remonta tiek veikta pilnīga antikorozijas apstrāde, kas nodrošina remontapgabala ilgāku mūžu. Nelielu bojājumu novēršanai izmantojam “spotter” tipa iekārtu, kas nebojā detaļas iekšējo antikorozijas pārklājumu un ievērojami samazina remonta laiku.

Krāsošana

Automašīnu krāsošana tiek veikta ES standartiem atbilstošā firmas VERDA krāsošanas kamerā, kas nodrošina pilnīgu nožūšana vienas stundas laikā.
Automašīnu sagatavošana krāsošana notiek labi aprīkotās darba vietās. Kas aprīkotas ar modernākajiem un efektīgākajiem darba instrumentiem un iekārtam, kas nodrošina kvalitatīvaku darba izpildi un labus darba apstākļus strādājošajiem.
Darba izpildei nodrošinam augstākās kvalitātes autoremont materiālus. Virsmu krāsošanu veicam ar firmas PPG, SIKKENS, STANDOX ūdensbāzes remontkrāsām, kas atzītas, kā vienas no labākajām un arī videi draudzīgākajām krāsām. Krāsu sagatavošana un tonēšana notiek servisā.

Plastmasas remonts

Lai nodrošinātu plašāku remontdarbu klāstu, veicam kvalitatīvu plastmasas remontu. Izmantojot 3M remontmateriālus, kas atzīti kā vieni no kvlaitatīvakajie un labākajiem pasaulē. Kā arī veicam plastmasas metināšanu, kas nodrošina ļoti lielu izturību, pēc bojājuma novēršanas.

Vējstiklu maiņa

Servisā tiek veikta autostiklu nomaiņa. Piedāvājam Saint-Gobain SEKURIT, Pilkington, NordGlass stiklus. Stiklu līmēšana notiek ar firmas Sekurit remontmateriāliem un instrumentiem.

Tekošā apkope

Piedāvājam tehniskās apkopes, kas sevī ietver eļļas maiņu, gaisa filtra maiņu, salona filtru maiņu, priekšējo un aizmugurējo bremžu uzliku nomaiņu utt.
Piedāvājam firmas COMMA eļļas, MANN-FILTER, BLUE PRINT, MAHLE-FILTER, HENGST eļļas filtrus.

Dzinēju un transmisiju remonts

Piedāvājam automašīnu dzinēju un transmisiju remontus, ko nodrošina augsti kvalificēts darba spēks ar ilggadēju pieredzi, lai nodrošinātu tieši Jūsu automašīnai atbilstošāko remontu.

Ritošās daļas remonts

Piedāvajam automašīnu ritošās daļas remontus un apkopes. Izmantojot pasaules vadošo rezerves daļu ražotāju produktus.
Piedāvājam kvalitatīvas rezerves daļās no lielākajiem automašīnu rezerves daļu piegādātājiem Latvijā.
Ja, Jums, nepieciešamās rezerves daļas ir Rīgas noliktavās, Jums būs iespēja tās saņemt jau līdz nākamās dienas pusdienas laikam.

Diagnostika

Piedāvājam automašīnas EVB un elektrosistēmu diagnostiku, izmanotjot firmas TEXA diagnostikas iekārtu. Diagnostika pieejama tikai automobiļiem, kas ražoti pēc 1998. gada un ir iebūvēta OBD II pieejas vieta. Diagnostikas iekārtas informācija tiek atjaunota ik pēc 3 mēnešiem.
Automašīnām kas ražotas pirms 1998. gada elektrosistēmas diagnostika pieejama tikai manuālā veidā, un tas paņems nedaudz vairāk laika – automašīnu vajadzēs uz kādu laika sprīdi atstāt servisā.

Kondicionieru pildīšana

Kondicionieru uzpildīšana notiek ar firmas TEXA iekārtām. Kondicioniera uzpildes iekārta veic visus nepieciešamos testus, lai atrastu noplūdes sistēmā. Ja nav noplūžu sistēmā, tad uzpilde ilgst apmēram 40 minūtes.
Kondicionieru pildīšanai garantija ir 3 mēneši. Garantija darboja un ir spēkā, ja klients par radušos problēmu nekavējoties ziņo SIA Dumbrāja Autoserviss.
Garantija zaudē spēku, ja:
1) ir redzami mehāniski bojājumi
2) nav novērsti defekti (nomainītas detaļās, veikti papildus remonti), par kuriem klients
ir brīdināts
3) garantijas laikā klients ir veicis papildus remontus (remonta mezglos,kuriem dota garantija)
citā servisā vai pašrocīgi, neinformējot par to SIA Dumbrāja Autoserviss
4) garantijas laiks var mainīties atsevišķi vienojoties ar klientu

Antikoriozijas apstrāde

Pilnīgākai korozijas iznīcināšanai nepieciešams bojāto vietu pēc iespējas vairāk un rūpīgāk iztīrīt. Šādu darbu iespējams veikt ar smilšu strūklas palīdzību. Mūsu uzņēmums piedāvā 3 veidu smilšu strūklas:

Mazā – nelielu laukumu tīrīšanai, uz transporta līdzekļa

Vidējā – lielu detaļu tīrīšanai, detaļām jābūt noņemtām, un to izmēri nedrīkst pārsniegt 220 x 350 cm, kā arī ideālai automašīnu vieglmetāla disku notīrīšanai pirms krāsošanas.

Nepieciešams remonts savu transportlīdzekli?